Cześć, tu Kreska!

Kreska to szkoła rysunku i malarstwa dla dorosłych,
młodzieży i dzieci. Organizujemy kursy przygotowawcze,
warsztaty i regularne zajęcia w naszej pracowni w Łodzi.

Kurs Wakacyjny - 2024

Z przyjemnością zapraszamy na Kurs Wakacyjny do Studia Rysunku Kreska. Czy marzysz o letnich dniach pełnych kreatywności i sztuki? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie!

Ferie artystyczne - 2024

Z przyjemnością zapraszamy na Kurs Feriowy do Studia Rysunku Kreska. Kurs dedykowany jest dla dzieci od 7-go do 12-go roku życia i od 13-go do 22-go r.ż. (dwie grupy wiekowe)

Nowe techniki malarskie!

Warsztaty są doskonałą okazją do poznania różnych technik malarskich i
stworzenia czegoś niepowtarzalnego.

Warsztaty z kreacji marki

Zapraszam na kreatywne warsztaty z KREACJI MARKI czyli must have dla wszystkich tych, którzy chcą zbudować wyjątkową i piękną markę z klarownym przekazem.

Maraton Architektoniczny!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na intensywny kurs rysunku. Podczas maratonu architektonicznego przygotujemy się do Egzaminów na Architekturę, ASP oraz inne kierunki artystycznie i projektowe.

Projektowanie Wnętrz

Warsztaty z projektowania wnętrz są skierowane do osób dorosłych, które interesują się dekoracją i projektowaniem wnętrz. Na warsztatach poznasz min. technikę nakładania tekstur za pomocą akwareli, technika ta umożliwi o wiele bardziej efektowne zaprezentowanie Twojego projektu.

Barrakuz - Projektowanie graficzne z kolażem analogowym

Podczas warsztatu stworzycie unikatowe kolaże analogowe na zadany temat. Podejmiecie próby projektowania wynikające z dekonstrukcji materiału, ale opartego na zasadach kompozycji.

do góry