Kim jesteśmy?

Od 2015 roku realizujemy w Łodzi naszą wizję szkoły plastycznej, gdzie kursanci mogą efektywnie rozwijać swoje hobby, gdzie przygotujemy Was do egzaminów na ASP, architekturę i inne kierunki artystyczne. Wprowadziliśmy nową jakość w kształceniu plastycznym, jakośc podpartą doskonałą lokalizacją, dbaniem o każdy szczegół procesu edukacji: od doboru materiałów przez nowoczesne techniki kształcenia, aż po odpowiednie wyposażenie zapewniające m.in. ergonomię i wygodę podczas pracy.

Nasza pracownia

Oferujemy niepowtarzalny komfort nauki, świetne zaplecze socjalne i zaangażowanych w pracę nauczycieli, potrafiących przekazać swoją wiedzę, dających dobre słowo i pomoc, ale też potrzebną konstruktywną krytykę.

Nasza pracownia znajduje się w loftach w dawnej fabryce Karola Scheiblera przy ul. Tymienieckiego w Łodzi. Ta piękna poindustrialna przestrzeń doskonale nadaje się na pracownię plastyczną, a sąsiedztwo Księżego Młyna czy pałacu Herbsta tworzy niepowtarzalny kwartał przemysłowej Łodzi w którym to często organizujemy plenery.

POZNAJMY SIĘ

Ania

Trudne nie znaczy niemożliwe.... z miłości do artystycznego świata rozpoczął się pierwszy większy projekt biznesowy Ani – szkoła rysunku Kreska. Przygodę z malarstwem i rysunkiem rozpoczęła w Liceum Plastycznym im. Piotra Michałowskiego w Rzeszowie oraz równolegle doskonaliła warsztat artystyczny w prywatnej szkole w Krakowie pod okiem wybitnych profesorów. Aktualnie jest absolwentką Politechniki Rzeszowskiej oraz Politechniki Łódzkiej z ukończonym tytułem magistra. Ania nie boi się wyzwań, ma doświadczenie min. w pracy przy projektach architektonicznych bardzo często skomplikowanych i nietypowych. Odkąd ukończyła Szkolenie Szybowcowe w 2012 roku stara się każdą swoją wolną chwilę spędzać w powietrzu.

Natasza

Początki artystycznej edukacji Nataszy rozpoczęły się w Państwowym Liceum Sztuk Plastycznych w Zamościu. Kolejnym krok w zdobywaniu doświadczenia to ukończenie wydziału Tkaniny i Ubioru Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi oparte o bogate praktyki oraz staż m. in. w Teatrze Wielkim w Łodzi. Wyjątkowa kolekcja dyplomowa Nataszy została doceniona prestiżową nagrodą Grand Prix Jury oraz Mediów konkursu ZŁOTA NITKA. Liczne sukcesy artystki zostały docenione w wielu konkursach i wystawach w kraju i Europie m.in. BALTIC FASHION AWARD (Niemcy), FASHIONCLASH (Holandia), FETISHIZM IN FASHION (Holandia). Pracownia Sitodruku BLOT – to realizacja pasji Nataszy której jest współzałożycielką gdzie prężnie realizuje projekty. 2015 rok to początek pracy z dziećmi i młodzieżą w ramach współpracy z Fundacją Działania. Aktualnie Natasza jest absolwentką Doktoranckich Studiów Środowiskowych Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi.

Patrycja

Ambitna studentka trzeciego roku wzornictwa na Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi. Poważną przygodę z nauką rysunku rozpoczęła w naszym studio, dzięki ciężkiej pracy w rok przygotowała swoją teczke na studia. Mimo zamitowania do designu przemysłowego na wałasną rękę rozwija się w stronę grafiki projektowej dbając o wizerunek marki i budując identyfikację wizualną Studia Rysunku Kreska :) 

Gabrysia

Warsztat szlifowata w prywatnych pracowniach ucząc się akademickiej formy, a artystyczne spojrzenie podczas planów zdjęciowy i filmowych, współpracując z najbardziej docenianymi nazwiskami w branży. Specjalizuje się w tworzeniu makiet oraz rekwizytów, które postużyły jako scenografia w teatrach, filmach, teledyskach i kampaniach reklamowych. Rysunek wykorzystuje do tworzenia grafiki, natomiast jej malarstwo coraz częściej wystawiane jest w galeriach. Obecnie rozwija umiejętności z zakresu projektowania graficznego w technikach 2D oraz 3D.

 

Ewa

Absolwentka Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania o kierunku komunikacja wizualna i fotografia. Magister sztuki na codzień zajmująca się fotografią oraz malarstwem głównie abstrakcyjnym. Estetka inspirująca się wszystkim, dniem codziennym, naturą, człowiekiem we wszystkim potrafi dostrzec piękno, ciekawa wszystkiego stara się dzień powszedni zamieniać w dzieło sztuki.

 

ZOSTAŃMY W KONTAKCIE!

Kreska Design sp. zo.o.
ul. Tymienieckiego 25c lok.102
90-350 Łódź

telefon: 796 066 133
email: lodz@kreska.edu.pl
nr konta: 54 1950 0001 2006 0000 5804 0002
NIP: 7282811002
REGON:365454764
KRS: 0000638496

do góry